У поточному році близько 40 безробітних отримали роботу на СВК ім.Фрунзе

152

У сучасних умовах ринку праці налагоджена взаємодія органів влади та місцевого самоврядування, роботодавців, служби зайнятості та інших зацікавлених сторін соціального партнерства є важливим чинником у вирішенні нагальних проблем зайнятості, зокрема, сільського населення. «Необхідність зазначеної співпраці зумовлена, перш за все, тим, що забезпечення роботою мешканців Олександрійщини є частиною загальної справи, яка потребує комплексного підходу, спільних зусиль та підвищення рівня відповідальності за стан справ у цій сфері всіх сторін соціального діалогу», – зазначила Ірина Мукієнко, директор Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Читайте також:  До уваги олександріців! Нова шахрайська схема: пропонують фейкові компенсації за карантин і просять невелику комісію

Такою є взаємодія й з сільськогосподарським виробничим кооперативом ім.Фрунзе, що має зернову спеціалізацію. На підприємстві значну увагу приділяють створенню гідних умов праці: працівники мають соціальний пакет, забезпечені транспортною доставкою до місця роботи, безкоштовним харчуванням, гуртожитком. Нині тут мають роботу 160 осіб.

Тривалий час дане підприємство очолює Михайло Гончаренко – досвідчений керівник та господарник. На його думку, успішність підприємства, переважно, залежить від професіоналізму працівників, тож СВК ім.Фрунзе активно співпрацює з міськрайонним центром зайнятості в плані добору необхідних кадрів.

Читайте також:  На Кіровоградщині викрито посадовця Управління держпраці при отриманні хабара

Зі своєї сторони, центр зайнятості у своїй діяльності застосовує різні ефективні форми та методи для задоволення відповідних вимог та кадрових потреб підприємства. Лише у поточному році за сприяння центру зайнятості для 40 осіб з числа безробітних мешканців організовано стажування безпосередньо в СВК ім.Фрунзе, 36 з яких вже отримали роботу, зокрема, за професіями: тракториста, слюсаря з ремонту сільськогосподарської техніки, водія автотранспортних засобів, ін.

Читайте також:  На Кіровоградщині аферисти від імені податківців вимагають гроші: будьте обачні

«Співробітництвом з міськрайонним центром зайнятості задоволені, адже воно є досить результативним, перспективним та здійснюється з урахуванням інтересів усіх сторін партнерства, а головне – спрямоване на те, щоб наші земляки мали роботу. Тож й надалі працюватимемо разом», – зазначив М.Гончаренко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ