Фото прес-служби Кіровоградської ОДА

Зустріч керівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації та Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) відбулася вчора, 26 жовтня, в малій залі КОДА.

У ході зустрічі між сторонами була підписана двостороння угода про співробітництво та координацію діяльності. Свої підписи на документі поставили заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Коломійцев та перший віце-президент, Генеральний секретар ICC Ukraine Володимир Михайлов. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА. 

Андрій Коломійцев, вітаючи представників делегації, зазначив, що наразі в Кіровоградській області вживаються заходи для створення сприятливих умов для розвитку зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, після чого коротко розповів про головні напрямки діяльності місцевих органів виконавчої влади і результати регіонального розвитку.

Читайте також:  Понад 90 тисяч домогосподарств Кіровоградщини отримали субсидії на оплату комуналки

До заходу долучилися близько п’ятидесяти осіб, серед яких, окрім керівників структурних підрозділів КОДА, також були присутні й представники митної служби та податкової інспекції.

Зазначимо, що на Кіровоградщині нещодавно створено регіональне представництво МТП (ICC Ukraine), керівника та виконавчого директора якого було представлено у ході проведення зустрічі.

По завершенні зустрічі заступник голови КОДА Андрій Коломійцев наголосив, що підписання вищезгаданої угоди – це платформа для розвитку бізнеса, що у подальшому дасть поштовх для розвитку експорту, імпорту і притоку іноземних інвестицій на територію Кіровоградщини.

Читайте також:  Підтримуємо рівні можливості: на Кіровоградщині пройдуть заходи для громадян з інвалідністю
Фото прес-служби Кіровоградської ОДА

БЕЗ КОМЕНТАРІВ