В кожному селі та селищі Олександрійського району жителі прийняли участь у святкових заходах, організованих на честь відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Так в  найбільшому населеному пункті району, селищі Нова Прага, в цей день урочистості почались з традиційного параду,  розпочатого о десятій годині ранку, пройшовши від приміщення селищної ради до скверу Перемоги. Очолювали колону представники місцевої влади, ветерани війни та демобілізовані учасники антитерористичної операції на сході нашої країни.

Читайте також:  Актуальна вакансія: на Олександрійщині потрібен інженер-конструктор

Понад двісті мешканців та гостей селища в цей день прийшли, щоб висловити вдячність ветеранам війни, які відстоювали державу та вшанувати пам’ять загиблих під час війни. Могили загиблих при звільненні селища військових рясніли від квітів, покладених в пам’ять про безсмертний подвиг похованих тут солдатів.

Перед присутніми виступила Ольга Горбенко, голова Новопразької селищної ради, яка закликала не забувати про ті страшні часи та пам’ятати про ветеранів. Вихованці шкіл читали вірші, присвячені ветеранам.

Читайте також:  На Новорічні свята олександрійці будуть під замком? Чи можливий повний локдаун в країні?

По завершенні офіційної частини відбувся урочистий концерт та частування всіх присутніх солдатською кашею.

Багато було сказано в цей день та головна думка, все ж таки, одна – не забувати про подвиг та самопожертву українців під час війни!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ