В один клік: анонімно викликати поліцію та надіслати фото. На Кіровоградщині запустили мобільний додаток

721

Кіровоградщина стала 19-ю, де запрацював мобільний додаток “My Pol” , за допомогою якого можливо викликати поліцію, повідомляє «Голос Громади».

За словами заступника керівника проекту Микити Стецюка, це платформа для покращення комунікації органів поліції і громадян. Додаток в один дотик викликає поліцію. Безкоштовно скачуєте додаток, вводите всі дані: ім’я, прізвище, телефон, і в разі екстреної ситуації натискає кнопку «SOS». Цей виклик потрапляє до диспетчера, який бачить всю інформацію про ситуацію та користувача і відразу відправляє патруль. За результатами попередніх регіонів, швидкість реагування за допомогою додатку покращується на 40%.

Додаток буде корисним, якщо поліцію треба викликати приховано. Виклик можна зробити не привертаючи до себе увагу. І протягом 10 хвилин як ви натиснули кнопку “SOS” диспетчер бачить вашу геопозицію.

Читайте також:  Олександрієць організував наркобізнес у виправній колонії Кіровоградщини

У планах створити у додатку відео стрім. Зараз через додаток можна надіслати фото з місця події.

Розробили додаток випускники українських вишів. На території країни – це соціальний проєкт і є безкоштовним, як для поліції так і для користувачів.

Основні функції мобільного додатку:
“SOS”
У випадку, якщо громадянин потребує екстреної допомоги, він може скористатися кнопкою «SOS», відправивши запит на гарячу лінію поліції.

Читайте також:  Дівчині з Олександрійщини повідомили про підозру через шахрайство

“Моніторинг роботи поліцейських”
Користувачі програми можуть оцінити роботу поліцейського за п’ятибальною шкалою. Для цього достатньо ввести номер жетону поліцейського у спеціальному полі та залишити свою оцінку. Оцінювання роботи поліцейських покликане допомогти боротися з фактами корупції та перевищення повноважень в поліції.

“Push-сповіщення”
Функція “Push-сповіщення” – це інструмент, за допомогою якого користувач має змогу отримувати надважливі термінові оповіщення від поліції про оперативну ситуацію в тій чи іншій частині міста. Завдяки цій інформації громадяни можуть коригувати свої маршрути та плани, а також піклуватись про особисту та колективну безпеку.

Читайте також:  Олександрійці вшанували пам`ять загиблих жертв Голодомору (ФОТО)

“Мапа відділень поліції та медичних закладів”
За допомогою інтерактивної мапи користувачі мають змогу відшукати найближче відділення, куди можна звернутися по допомогу.

“Рекомендації щодо спілкування з поліцейськими”
Рекомендації підкажуть громадянам, як правильно поводитись у тій чи іншій ситуації, а також як мають поводитись представники поліції.

“Актуальні новини поліції”
У додатку «My Pol» можна ознайомитися з національними та регіональними новинам

Встановити додаток можна за посиланнями:
Google Play
http://bit.ly/2kWQNNl

App Store
https://apple.co/2krpzOH

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ