Вхід на дитячий майданчик олександрійським батькам коштуватиме 1700 гривень (ФОТО)

244

Вчора, 6 квітня, в Україні зокрема в Олександрії посилили карантинні заходи, повідомляє «Голос Громади».

Відвідувати дитячі майданчики – також заборонено, а дітям до 14 років без супроводу дорослих навіть на вулиці гуляти не можна. 

Якщо патрульні побачать когось на майданчиках після набуття чинності заборони, порушник може понести відповідальність за ст. 325 ККУ (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).
Так, олександрійським батькам дитячі розваги на майданчиках обійдеться в 1700 грн.

Читайте також:  В Олександрії продезинфікували понад 40 зупинок громадського транспорту

Так, журналісти «Голосу Громади» перевірили, чи дотримуються олександрійці нових обмежень, прийнятих Урядом.

Зокрема, яка ситуація в парку ім. Т.Г. Шевченка, на дитячих майданчиках на: пл. Покровська; пл. Соборна;  біля ПК “Світлопільський”, у дворі, що поряд з “Радугою”, на площі пам’яті учасників АТО.

Дитячі майданчики знаходяться на прибудинкових територіях. Там зазвичай гамірно в обідню пору. Збирається велика кількість дітей. Нині на усіх майданчиках тиша. Де-не-де батьки гуляють з дітьми, але на територію майданчиків не заходять.

Читайте також:  На Кіровоградщині шахраї від імені податківців вимагають гроші від підприємців

Площа Соборна, на якій завжди збирається кілька десятків людей – пусто. Поруч  встановлений дитячий міні-майданчик, обгороджений стрічкою та з надписом «Карантин. Вхід заборонено. Штраф 1700 грн».

На що найбільше звертається увага – майже усі перехожі у масках. Лише кілька людей все ж не дотрималися правил, рекомендованих Урядом.

Переважно люди без масок виходять з під’їздів і швидко йдуть до своїх авто, є і ті, хто просто прогулюється.

Читайте також:  На Кіровоградщині знову відновили видачу «пакунку малюка»

Попри теплу квітневу погоду, коли білосніжний цвіт почав вкривати дерева, і спокусу гуляти, людей на вулиці стало значно менше, ніж було раніше.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ