Вітаємо Анатолія Кузьменка з 70-річним ювілеєм!

582

Сьогодні своє 70-річчя відзначає генеральний директор «Агровіста» (колишній «УкрАгроКом») Анатолій Іванович Кузьменко.

Завдяки плідній та багаторічній праці холдингу виготовляється та поставляється продукція практично в усі регіони України, а також на зовнішні ринки, мешканці Олександрії та району мають робочі місця. За час депутатської каденції Верховної Ради 8-го скликання дуже багато зроблено завдяки зусиллям Анатолія Івановича. Навіть після депутатської діяльності Анатолій Кузьменко продовжував добрі справи.

Читайте також:  Біля смт. Олександрійське чоловік впав із непрацюючого залізничного мосту

20 років він займається благодійністю. Фінансово підтримує обдаровану молодь, заклади медицини. Завдяки коштам агрохолдингу газифіковано низку сільських територій Олександрійського району.

За багаторічну сумлінну працю Анатолія Кузьменка неодноразово відзначали на державному рівні нагородами, а за особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Української держави його відзначено орденами «За заслуги» ІІ і ІІІ ступеня, Почесною грамотою Верховної Ради України «За особливі заслуги перед Українським народом», а очолюваний ним колектив — найвищою нагородою області «Честь і слава Кіровоградщини».  Перелічувати можна довго…

Читайте також:  У Всесвітній день боротьби зі СНІДом з олександрійськими учнями провели виховний відео-час

Тож, з нагоди ювілею, кореспонденти «Голосу Громади» висловлюють щирі вітання та вдячність за працю заради людей і майбутнього Олександрійщини.

Зичимо Вам міцного козацького здоров’я, незламної сили духу, родинного тепла, неодмінно досягати грандіозних перемог у своїй діяльності і не зупинятися на досягнутому!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ