Запити виборців до міської влади: що турбує олександрійців – слухала чергова сесія

326

Сьогодні, 5 липня, відбулася  чергова (70-а) сесія Олександрійської міської ради, повідомляє «Голос Громади».

Перед початком розгляду питань порядку денного пленарного засідання, в якому взяли участь 24  народні обранці, у ході так званої «розминки» присутні з їхнього числа мали змогу озвучити депутатські запити і звернення.

Так, голова фракції міськради «Солідарність» Віталій Заріцький повідомив присутніх, що до нього та його колеги по депутатській фракції Івана Баранова під час чергової зустрічі звернулися жителі будинків № 98, 100, 102 та 104 по пр. Соборному з проханням до міської влади відремонтувати існуючі споруди дитячих майданчиків на дворових територіях цих будинків, а також за фінансової можливості місцевого бюджету доповнити їх новими елементами. За спостереженнями депутатів, дітей у згаданому кварталі проживає справді дуже багато, але  облаштованого простору для їхніх розваг там дуже не вистачає.

Читайте також:  Сучасні кабінети фізики і шкільний автобус для олександрійських школярів

Наступне звернення В.Заріцького стосувалося листа Української Православної церква Київського патріархату Кіровоградської єпархії «Олександрійське благочиння». Депутат озвучив цей лист, у якому зокрема йшлося:

«03.07.19 року Кіровоградський окружний адміністративний суд за позовом релігійної громади УПЦ КП (Христа спасителя) м.Олександрії  виніс постанову про скасування постанови Олександрійського виконкому про створення погоджувальних комісій. Таким чином новий Генеральний план м.Олександрії проходить процедуру затвердження без громадського обговорення, що є грубим порушенням законодавства. Просимо вас внести на розгляд міськради питання про новий початок процедури громадських обговорень нового Генерального плану м.Олександрії. В іншому випадку релігійна громада УПЦ КП буде вимушена звертатися до відповідних органів про призупинення затвердження Генплану, що надовго залишить місто без нього».

Читайте також:  На стаціонарному лікуванні перебувають 6 хворих на коронавірусну інфекцію

«Якщо говорити коротко, дана релігійна громада неодноразово зверталася з проханням виділити їй місце для будівництва храму, тому я б просив, шановні колеги і жителі міста, знайти таку можливість», – нагадав присутнім депутат Віталій Заріцький про суть цієї давньої проблеми з надання землі згаданій релігійній громаді під будівництво культової споруди, котра, у свою чергу, «впиралася» у затвердження нового Генерального плану забудови Олександрії, досі відсутнього багато років поспіль.

Звернення інших депутатів стосувалися характерних для віддалених мікрорайонів міста проблем – як зазвичай, це вуличне освітлення і стан тамтешніх доріг. Зокрема називалися вулиці мікрорайону Перемоги ім. Жуковського, Говорова, Котляревського, Кіровоградське шосе, де практично відсутнє освітлення. А в Байдаківському мікрорайоні крім того, тривалий час залишається не відремонтованою розбита дорога від вул. І.Зайця до м-рн Перемога. Незадовільного стану доріг стосувалося і неодноразове звернення жителів Заводського мікрорайону та нижче прилеглого до нього житлового масиву приватного сектора. Як зазначив один з депутатів, там ситуація справді критична через повну неможливість руху транспорту по цих вулицях. Всі озвучені депутатські звернення і запити були прийняті протокольно, їх автори тепер чекатимуть виконавчого реагування.

Читайте також:  Міський голова С.Кузьменко - про підготовку до святкування Дня Незалежності та інше

БЕЗ КОМЕНТАРІВ