Чоловік з Олександрійщини влаштувався водієм після служби в АТО

318

Історія Василя Васильовича розпочалася в 2015 році, коли він з патріотичних міркувань вирішив взяти участь в антитеростичній операції на Сході України. Майже півтора року боронив він рідну землю у складі 43 окремої артилерійської бригади. Та прийшов час демобілізуватися та повертатися до мирного життя. Та й здоров’я  почало підводити.

Уже в кінці жовтня 2016 року Василь Васильович повернувся додому – в рідне село Шарівку Олександрійського району. Перший час було важко адаптуватися, не знав за що братися, з чого починати, та й ночами не давали спати картини війни, які приходили до нього в кошмарах. Роботи в рідному селі не було, до міста добиратися щодня також не було можливості. Тому й вирішив бувалий  вояка  повернутися назад на контрактну службу і далі стояти на варті нашого спокою. Але й тут спіткала невдача –  медична комісія не допустила до подальшого проходження військової служби,  підвів стан здоров’я. Постало питання – пошук роботи в селі, самостійно її знайти не вдалося.

Читайте також:  Приютівська громада відсвяткує свій день народження

За порадою  товариша, Василь Васильович по допомогу у працевлаштуванні  звернувся до Олександрійського  міськрайонного центру зайнятості, але реально розумів, що такої вакансії, яка б підходила йому, вряд чи знайдеться.  Але згодом удача все ж таки повернулася до нього обличчям: ПАТ «Шарівське», яке знаходиться на території його рідного села, подало до центру зайнятості вакансію водія автотранспортних засобів, яку і було запропоновано Василю Васильовичу. Він мав водійське посвідчення, але водієм працював давно і мав невеликий досвід роботи в цій сфері, і тому дуже переживав чи підійде він роботодавцю. Але хвилювання були марні. На співбесіді керівник підприємства побачив у Василеві Васильовичеві  відповідальну та надійну людину і тому без вагань прийняв його на роботу.

Читайте також:  Майже сотню неоформлених найманих працівників було виявлено під час перевірки в Олександрії

Зараз Василь Васильович працює водієм, майже повністю адаптувавшись до мирного життя, і лиш іноді підірване здоров’я нагадує про пережите лихоліття війни.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ