30 березня об 11.00 год. на території с. Войнівка Олександрійського району біля приміщення сільської ради проводилось зібрання місцевих жителів району щодо загальних питань, та питань з приводу африканської чуми свиней.

Також проводився виїзний прийом громадян начальником Олександрійського РВП Віталієм Кравцовим. Всі бажаючі мешканці населеного пункту мали змогу звернутися з питань, які входять в компетенцію працівників поліції та отримати обґрунтовані відповіді.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

Участь у зібранні взяли: начальник районного відділення поліції, перший заступник голови районної державної адміністрації, голова районної ради та інші посадовці.
Заступником голови РДА було відзначено, що наразі ситуація в районі контрольована, вірус локалізовано. Вжито низку протиепізоотичних заходів, що у підсумку дали свій позитивний ефект.

Начальник РВП зазначив, що співробітниками Олександрійського РВП активно здійснюється роз’яснювальна робота на території району в ході якої проводяться бесіди щодо уникнення паніки серед місцевого населення та організовано цілодобове чергування на блокпостах спільно з ветеринарною службою району.

Читайте також:  Рівні права для батьків Олександрії: декрет для українських чоловіків став реальністю

За матеріалами фейсбук-сторінки Олександрійського Районного Відділення Поліції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ