Депутати приймуть рішення щодо так званої “батьківської допомоги” у закладах освіти, а начальник міської поліції відзвітує про проведену роботу

502

На цьому тижні, у п’ятницю 27 жовтня, в день відзначення річниці визволення України від німецьких загарбників, відбудеться чергова сесія Олександрійської міської ради.

На розгляд сесії внесені питання щодо змін до міського бюджету на 2017 рік, звіт начальника Олександрійського відділу поліції головного управління Національної поліції Кіровоградської області С.Котиги про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку у місті.

Читайте також:  Виконком погодив встановлення меморіальних дошок

Наболіле для батьків олександрійських учнів та дошкільнят питання щодо так званих “благодійних внесків” нарешті розглянуть на цій сесії. Нагадаємо, депутат Олександрійської міської ради фракції “БПП “Солідарність” Іван Баранов запропонував заборонити побори в усіх комунальних закладах освіти м. Олександрії. Відповідний проект рішення був направлений до канцелярії Олександрійської міської ради на реєстрацію ще 30 серпня. У проекті рішення депутат запропонував за прикладом досвіду інших міст та громад здійснювати прийом благодійних внесків виключно на добровільних засадах та у безготівковій формі, з обов’язковим оформленням відповідної бухгалтерської документації. Що, у свою чергу, забезпечить прозорість збору таких внесків. Окрім цього, в проекті  пропонується керівникам та працівникам комунальних навчальних закладів утримуватись від формування рахунків витрат чи звернень до батьківських комітетів щодо визначення термінів та розмірів надання матеріальної допомоги.

Читайте також:  На особистому прийомі люди поцікавилися питанням відключення від централізованої тепломережі

Серед інших питань, що будуть розглянуті на сесії: внесення змін до Програми з благоустрою м. Олександрії на 2016-2020 роки; внесення змін до генерального плану м. Олександрія Кіровоградської області; земельні питання.

З детальним переліков внесених питань можна ознайомитись за посиланням: http://olexrada.gov.ua/category/city_rada/plenary-sessions

БЕЗ КОМЕНТАРІВ