Керівник олександрійського гіганта «Віра-Сервіс Інтермаш» продовжує вражати!

828

Після тимчасової перерви Михайло Сулятицький повернувся до Олександрії й з 28 травня продовжив виконувати свої депутатські обов’язки у складі фракції БПП «Солідарність» та розпочату справу – управління підприємством «Віра-Сервіс Інтермаш» на посаді генерального директора, повідомляє «Голос Громади».

Поставлені чіткі цілі та їх дотримання – є головним направленням у роботі задля реалізації задуманого, вважає Михайло Михайлович.

На сьогодні пріоритетними напрямками нелегкої праці керманича для злагодженої роботи підприємства та підлеглих є: нарощування обсягу роботи, збільшення заробітної плати працівників заводу, підвищення рівня добробуту «Віра-Сервіс Інтермаш», людей, що працюють у «Вірі» й зокрема нашого міста.

Читайте також:  У Приютівській громаді встановлюють євроконтейнери для сміття

Наразі триває завершення довготривалого та масштабного проекту з виготовлення Пратцен-крану та двома додатковими вантажними візками для нього, вага одного близько 70 тонн. Підйомна сила споруди сягає 16 тонн! А сам кран важить – 170! Такі крани використовуються у технологічному процесі металургійних і машинобудівних заводів для виконання підйомно-транспортних і різних технологічних операцій.
Михайло Сулятицький пишається, що саме на олександрійському заводі виготовляється на замовлення цей кран й буде доставлений до Кривого Рогу.

Читайте також:  Українська письменниця зустрінеться з олександрійськими читачами

Не забуває Михайло Михайлович й про своїх підлеглих, працьовитих та відданих своїй справі. Курс на підвищення зарплатні постійно направлений. Адже, в порівнянні з травнем цього року мінімальна виплата становила – 8795 грн, а вже у липні зросла на 2340 грн й становила 11135 грн. Це великий прогрес й повага до робітників та їх праці.

Крім цього, виробництво працює прозоро в усіх аспектах та своєчасно сплачує податки, постійно поповнюючи бюджет нашого міста не менш ніж на 300 тис.грн щомісяця. А це робочі місця, розвиток, процвітання та крок вперед для нашого невеличкого містечка.

Читайте також:  В Олександрії Центр вакцинації працюватиме щодня

«Я люблю свою роботу, людей, з якими працюю, горджуся результатами своєї роботи! Ось і все. Маємо надію на розквіт і подальший розвиток «Віра-Сервіс Інтермаш» та причетних до нього олександрійців!» – так просто, але упевнено говорить керівник машинобудівельного гіганта.

А ми, в свою чергу, пишаємось, що у нас в Олександрії працюють такі самовіддані та порядні люди, як Михайло Сулятицький!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ