Кіберфахівці СБУ  викрили мешканця Кіровоградщини, який вербував до лав «Л/ДНР» та розповсюджував фейки про коронавірус

267

Мешканець Кіровоградщини через заборонену в Україні російську соцмережу «Однокласники» розповсюджував агітаційні матеріали із закликами до сприяння терористичним організаціям «Л/ДНР» та вступу до їх лав, матеріали насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади.

Повідомляє «Голос Громади» з посиланням на пресгрупу УСБУ в Кіровоградській області.

Крім цього, група антиукраїнських агітаторів поширювали в інтернеті фейки про карантин.

Читайте також:  Шестеро олександрійських майбутніх «олімпійців» змінять місце проживання

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем проживання агітатора було вилучено комп’ютерну техніку та засоби зв’язку з матеріалами, що підтверджують причетність інтернет користувача до вказаного злочину.

Наразі, СБУ встановлює контакти фігуpантів спpави зі спецслужбами PФ, обставини, pозподіл pолей і pівень обізнаності всіх учасників меpежі з pеальною метою цих інфоpмаційних атак пpоти Укpаїни.

Читайте також:  "Олександрія" отримала важливу перемогу

За вказаним фактом слідчими СБУ відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України (створення терористичної групи чи організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ