Корона-карантин прискорює «діджиталізацію» країни? Деякі важливі повідомлення олександрійцям від ПриватБанку

393

Лише за перший “карантинний” тиждень на Кіровоградщині (як і в цілому в Україні) клієнти ПриватБанку більш ніж на третину частіше стали оплачувати покупки не готівкою, а картками та електронними гаманцями. Про це «Голос Громади» повідомила обласна прес-служба ПБ.

Так, за даними ПриватБанку, протягом минулого тижня оборот в мережі торгових POS-терміналів зріс на 37%, або на 3,6 млрд грн, в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

Що зараз найчастіше купують громадяни? Найзначніше зростання безготівкових оплат припадає на аптеки та магазини товарів для здоров’я – на 51,7%. У продуктових магазинах та супермаркетах обсяг безготівкових оплат зріс на 39,2%.

Читайте також:  На дорогах Кіровоградщини в ДТП загинуло й травмувалося майже 400 осіб

Що стосується популярного інтернет-банкінгу Privat24, то тут зростання ще стрімкіше: за останні кілька днів кількість завантажень мобільного банку Privat24 серед користувачів Android смартфонів зросла уп’ятеро, порівняно з початком лютого. Так, якщо у лютому середня кількість скачувань Privat24 Android складала 15 тисяч на день, то вже 13 березня новий Privat24 завантажували 75 тисяч разів.

«Privat24 не хворіє на віруси! До того ж, користування додатком робить банківські операції зручними та швидкими» – такий слоган поширює банк.

Прес-служба також запевняє, що ніяких панічних настроїв серед клієнтів ПБ не спостерігається:  з початку “карантинного” тижня обсяги зняття готівки в банкоматах знаходиться на середньодобовому рівні – навіть удвічі нижчому, ніж, наприклад, у переднорічний період.

Читайте також:  Оперативна інформація щодо поширення COVID-19 та пневмонії в Олександрії

Зі свого боку ПриватБанк йде назустріч клієнтам: як свідчить чергове оперативне повідомлення прес-служби, установа продовжить дію карток для виплат (зарплатні, пенсійні, соціальні картки) на 90 днів, якщо закінчення терміну дії картки припадає на період карантину. Тобто їх можна буде використовувати ще три місяці без заміни.

Якщо у картки для виплат (зарплатної, пенсійної, соціальної, стипендійної тощо) завершується термін дії, клієнту не потрібно йти у відділення або замовляти доставку для перевипуску. Термін дії усіх карток для виплат та карток для виплат Gold буде продовжений автоматично. Такі картки  працюватимуть у звичному режимі без обмежень – платежі, онлайн- і офлайн, покупки в інтернеті та інші транзакції відбуватимуться без жодних проблем.

Читайте також:  Понад два десятки хворих дітей та дорослих лікуються від коронавірусу в Олександрії

На період карантину ПриватБанк рекомендує проводити платежі, отримувати перекази та інші послуги за допомогою Privat24, терміналів самообслуговування та банкоматів, а також обмежити використання готівки, оплачуючи покупки в торговельній мережі картками або ж електронними гаманцями, – закликає обласна регіональна прес-служба.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ