На Кіровоградщині й Олександрії зокрема, розшукують працівників  на понад 100 керівних посад різних структур

423

Станом на кінець березня 2019 року кількість вакансій зареєстрованих у центрах зайнятості Кіровоградщини становила 2681 одиниць. Серед усього загалу представлені також є 101 керівна посада на різних підприємствах та установах області.

Заробітну плату пропонують у вакансіях від «мінімалки» (4173 грн) до 23370 грн.

Так, наприклад, приватний вищий навчальний заклад «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» пропонує заступнику директора 7000 гривень на місяць, а  Філія – Кіровоградське обласне управління публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» запрошує фахівців на посади завідувача сектору, начальника відділу та керуючого відділенням з оплатою праці від 12 350 грн до 23 370 грн.

Читайте також:  Скільки охочих виявили бажання вакцинуватися вихідними, що минули?

Актуальними є вакансії для керівників практично у всіх районах Кіровоградщини: у Благовіщенському  (9 вакансій), Знам’янському (7 вакансій), Кіровоградському (56 вакансій), Петрівському (4 вакансії), по 5 вакансій у Долинському та Олександрійському районах, по 3 вакансії у Маловисківському і Новоукраїнському районах, по 2 вакансії у Бобринецькому, Добровеличківському і Новомиргородському районах та по 1 у Компаніївському, Новоархангельському та Олександрівському районах.

Читайте також:  Правоохоронцями викрито випадки крадіжок у супермаркеті: олександрійський кримінал тижня

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ