На Кіровоградщині судитимуть керівника держустанови через службову недбалість

1

Кіровоградська обласна прокуратура направила обвинувальний акт до суду відносно начальника Державної установи «Кропивницький слідчий ізолятор». Повідомляє «Голос Громади» посилаючись на сайт Кіровоградської обласної прокуратури.

Рік тому, у Кропивницькому слідчому ізоляторі підсудний, користуючись службовими обов’язками керівника, надав вільне пересування ув’язнених між режимними корпусами й камерами та відсутності належного контролю з боку персоналу. Одному з працівників держустанови було спричинено легкі тілесні ушкодження одним з ув’язнених. Того ж дня, ув’язнені вийшли зі своїх камер через незачинені двері та почали пошкоджувати майно установи. Внаслідок цього державі завдано збитків на суму понад 130 000 гривень.

Читайте також:  До уваги підприємців I та II групи! Відновлена виплата допомоги на дітей до 10 років

Покарання передбачає у вигляді штрафу від 2 000 до 4 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

На підозрюваного чекає вирок суду.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ