Народні депутати хочуть сьогодні скасувати “локдаун вихідного дня”

303

У Верховній Раді України зареєстрували проєкт постанови про скасування карантину вихідного дня, повідомляє «Голос Громади» з посиланням на центральні українські ЗМІ.

Зокрема, як повідомляє «Українська правда», під керівництвом  т.в.о. глави Верховної Ради Олени Кондратюк та всіх політичних фракцій і груп була зареєстрована спеціальна постанова № 4381 про рекомендацію скасувати карантин вихідного дня.

Кондратюк відзначила, що уряд вдався до неоднозначних рішень, які поставили багатьох громадян у безвихідне становище. При цьому вона додала, що місцева влада не може ігнорувати рішення Кабміну. Проект постанови про скасування «вихідного нокдауну» нардепи планують розглядати сьогодні, 17 листопада.

Читайте також:  На Олександрійщині оголосили переможців конкурсу малюнків до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Кондратюк також пропонує розглянути на засіданні у вівторок іншу постанову – №4320 про своєчасне інформування громадян у разі посилення протиепідемічних заходів, щоб бізнес та громадяни змогли підготуватися до змін.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на засіданні 11 листопада ухвалив рішення про скасування адаптивного карантину і запровадив в Україні загальний карантин з “локдауном вихідного дня”. Обмеження попередньо триватимуть до 30 листопада.

Читайте також:  Педагог з Олександрійщини претендує на титул «Учитель року – 2021»

Багато підприємців виступили проти такого посилення каратинних обмежень. У кількох містах заявили, що не виконуватимуть наказ уряду. Водночас міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що коронавірус поширюється ураганними темпами і це загрожує колапсом медичної системи (зокрема лише за минулу добу в Україні зареєстровано майже 12 тисяч нових хворих на COVID-19).

Читайте також:  З 1 грудня мешканці Кіровоградщини отримуватимуть допомогу по безробіттю у більшому розмірі

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що рішення уряду про посилення карантину підлягають виконанню всіма суб’єктами господарювання на території України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ