Ось такими нехитрими написами громадськість вітала олександрійського керманича в сесійній залі під час проведення 8-ї сесії Олександрійської міської ради.

Сесія, на якій планувалося розглянути такі болючі, для деяких політиків нашого міста, питання щодо обрання нового складу виконкому та нового регламенту була закрита ще до прийняття порядку денного. Депутати в своїй більшості вирішили залишити сесійну залу після того, як міський голова Степан Цапюк вкотре, керуючись лише власними інтересами та амбіціями, викреслив із порядку денного вищезгадані питання. А тому вони до цього часу залишаються відкритими. І це не дивлячись на те, що за всіма законодавчими нормами ці питання повинні були бути вирішеними одними з перших, одразу ж після обрання нового складу міської ради.

Новий виконком – це така собі «кістка в мерському горлі», яка заважає міському голові приймати адекватні рішення та повноцінно виконувати свої обов’язки голови. Сьогодні видно навіть не озброєним оком, що Степан Цапюк будь-що намагається зберегти посади у виконавчому комітеті за людьми зі свого найближчого оточення. Адже лише за таких умов він зможе й надалі продовжувати лобіювати власні інтереси та інтереси обраного кола людей.

Читайте також:  На Кіровоградщині безробітнім пропонують стати барменами

Останнім часом з боку міського голови та його першого заступника на адресу депутатів все частіше звучать залякування про можливість перевиборів. Виникає питання: невже в такій непростій політичній ситуації, що сьогодні склалася в нашому місті, мер зважиться на процес перевиборів, які цього разу навряд чи він виграє? І чому, все ж таки, міський голова так сильно не бажає шукати компромісного рішення з депутатами, що навіть в умовах економічної нестабільності в Олександрії, та й загалом по всій Україні, Степан Цапюк готовий витратити з міського бюджету більше мільйона гривень, аби задовольнити амбіції однієї людини – свого першого заступника Людмили Давиденко?

Міський голова вже навіть не зважає на той факт, що його перший заступник неодноразово ставала фігурантом найгучніших корупційних скандалів місцевого значення, накладаючи темну пляму на, й без того підірваний, авторитет міського керманича. Нагадаємо, що свого часу Давиденко була одним із головних фігурантів справи з підробки результатів виборів (2004-2005рр.), побувавши за такі діяння навіть за ґратами. Окрім цього Людмила Вадимівна особисто приймала участь у скандалі навколо передачі в оренду комунального ринку рідним керівництва міста та сприяла знищенню мережі комунальних аптек в Олександрії.

Читайте також:  Розроблено план святкування Дня Незалежності України в Олександрії

То це про таких професіоналів, які «допоможуть» місту вийти на цілком новий рівень розвитку постійно говорить Степан Кирилович, не бажаючи розглядати інші кандидатури?

Не дивно, що депутати міської ради сьомого скликання сьогодні не підтримують такого рішення міського голови. Адже воно не просто зганьбить  тих, хто проголосує «ЗА», а –  поставить під сумнів здоровий глузд кожного депутата, остаточно позбавивши олександрійців отримати неупереджену та політично-грамотну владу в місті. Постійні образи та залякування з боку міського голови, який, не соромлячись на кожному пленарному засіданні порушує всі можливі норми етики ділового спілкування й поведінки, стали звичним явищем не лише для депутатського корпусу, а й для громадськості Олександрії, яка завдяки прямій он-лайн трансляції з сесійної зали має змогу на власні очі в цьому переконатися. В своїх запальних виступах Степан Цапюк використовує різні прийоми впливу та тиску на народних обранців, досить часто переходячи на особистості, з’ясування стосунків та погрози компроматами. Такі політичні «маски-шоу» голови та його заступників доповнюються ще й «бюджетною масовкою». Людьми, які здавалося б, повинні в цей час бути на своїх робочих місцях, а не галасувати в сесійній залі.

Читайте також:  В Олександрії відбулися поминальні заходи за загиблими в роки Другої Світової війни

Однак найприкрішим залишається той факт, що міський голова до цих пір ніяк не хоче усвідомити того, що сьогодні новообрані депутати, на відміну від депутатів попереднього скликання, вже не будуть «безголосно» виконувати забаганки однієї людини та безвольно приймати рішення, вигідні лише промерському оточенню. Адже «на кону» стоїть добробут олександрійців, які віддали свої голоси, підтримавши та довіривши саме цим депутатам представляти свої інтереси у владі.

Тож давайте будемо об’єктивними та правдиво відповімо собі на головне питання: «Хто все ж таки блокує роботу міської ради та відкрито не бажає сьогодні працювати?»

Чи можливо, це звичайне «недоразумение»?…

З повагою до олександрійської громади!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ