Сьогодні, 26 лютого 2016 року під стінами Олександрійської міської ради зібралися люди, які вимагали повернути пільгові перевезення у повному обсязі.

Мітингарі висловили невдоволення роботою міського голови, виконавчого комітету  та депутатів щодо питання пільгових перевезень, які на сьогодні суттєво обмежені, а пільгові рейси встановлені в незручний час.

Люди повідомили про початок безстрокової акції, яка триватиме до того моменту, коли їх вимоги будуть виконані в повному обсязі. У разі невиконання їх вимог, вони будуть змушені діяти радикально.

Читайте також:  На Кіровоградщині шахраї від імені податківців вимагають гроші від підприємців

Крім цього, мітингуючи вимагали провести перевірку та надати правову оцінку діяльності міського голови Степана Цапюка щодо можливих корупційних діянь в організації пасажирських перевезень. «А тому ми налаштовані досить серйозно!» – повідомив голова Кіровоградської обласної організації «Спілки шахтарів» Сергій Горбачов.

По завершенні мітингу присутні одноголосно прийняли відповідну резолюцію з їх вимогами, яка буде надана міському голові, керівництву області, СБУ, направлена до Верховної Ради та Президентові України.

Читайте також:  «Почесний громадянин Олександрії» отримуватиме значно більшу щомісячну доплату

До мітингуючих вийшли секретар міської ради Олена Богоявленська та перший заступник міського голови Людмила Давиденко, яка надала пенсіонерам недостовірну інформацію стосовно того, що питання пільгових перевезень повинні були розглядатися на сьогоднішній сесії міської ради, однак депутати в більшості не мали бажання працювати та залишили сесійну залу.

Нагадаємо, що на 8 сесії Олександрійської міської ради повинні були розглядатися 49 питань, однак в їх переліку питання пільгових перевезень наразі не стояло.

Читайте також:  Сьогодні «Олександрія» зіграє проти ФК «Минай»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ