Олександрійське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих отримає пільги з оподаткування

134

Сьогодні, 8 травня, в Кіровоградській РДА відбулось засідання Ради з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю при облдержадміністрації, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Лобанової.

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Кіровоградської ОДА.

Членами Ради було прийнято рішення про надання підприємству пільги оподаткування, зокрема на період з 1 липня 2019 по 30 червня 2020 (пільга на майно та прибуток) та з 1 липня – 31грудня 2019 року (податок на додану вартість).

Читайте також:  Пожежі в Олександрії: горіла велика площа сміття та речі у житловому будинку

«Підприємство спеціалізується на виготовленні паперових серветок, електрокатушок, блоків живлення, ремонті трансформаторів та струмоприймачів. На даний момент підприємство працює на обладнанні, зношеність якого складає 53%, тому має потребу в оновленні матеріально-технічної бази. Ліквідність продукції має нестабільний характер, тому платоспроможність дозволяє забезпечити мінімальні потреби. На підприємстві працює 46 фахівців (у т.ч.24 осіб з інвалідністю), заробітна плата яких складає 5817 грн» – повідомив заступник директора департаменту соціального захисту населення Віталій Юхименко.

Читайте також:  На Кіровоградщині через карантин скасували всеукраїнські олімпіади

БЕЗ КОМЕНТАРІВ