Кандидати на посади заступників міського голови, які запропоновані міським головою, запрошені на перше засідання депутатської групи “Олександрії – європейське майбутнє”.

Про це “Олександрійським новинам” повідомив  голова групи, депутат міськради Сергій Гриценко.

Засідання депутати планують провести відкритим для представників інших депутатських об’єднань та журналістів. На ньому пропонується обговорити програми кандидатів на посади заступників міського голови, задати питання цим кандидатам і отримати публічні відповіді. Запрошення отримали Людмила Давиденко, Людмила Сосна і Геннадій Лоцман. Крім цих кандидатур, на наступному засіданні групи планується обговорити також кандидатури, які висувались політичним силами міської ради.

Читайте також:  На Кіровоградщині Файно маркет долучився до всеукраїнської кампанії #ПідтримуюЛікарів

Перше відкрите засідання депутати планують провести 4 травня.

27 квітня депутати групи провели організаційне засідання, на якому обрали заступника голови групи, яким став Віталій Заріцький (“БПП”Солідарність”), секретарем обрано Сергія Мельника (“УКРОП”).

Також депутати групи вирішили збиратись не рідше одного разу на два тижні і зробити такі засідання відкритими для депутатів інших політичних сил та журналістів місцевих ЗМІ.

Читайте також:  З наступного року для жителів Кіровоградщини значно зросте вартість транспортування газу

Пріоритетним напрямком на сьогодні, за словами С. Гриценка, депутати групи вважають роботу по реалізації наказів виборців на округах.

За матеріалами сайту Олександрійські новини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ