Пізнього вечора учора, 26 квітня, правоохоронцям вдалось затримати олександрійця, який брав безпосередню участь у кримінальних розборках на околицях нашого міста та кинув у сторону супротивників бойову гранату РГД-5, від вибуху якої осколками поранило жителя Кіровограду та зачепило випадкового свідка – місцевого таксиста.

Так, в результаті проведеної оперативної комбінації працівникам поліції вдалося встановити місцезнаходження підозрюваного у вчиненні зухвалого злочину та згодом його затримати.

Читайте також:  COVID-19: відсьогодні мешканці Олександрійщини та всі українці можуть викликати мобільну бригаду

Зловмисника одразу було доставлено до слідчого управління ГУ НП області, де процесуально затримано в порядку ст. 208 КПК України на 3 доби.

Невдовзі затриманому суд має обрати міру запобіжного заходу. За інформацією джерел в правоохоронних органах, слідство буде наполягати на мірі запобіжного заходу “гранатометнику” у вигляді тримання під вартою.

Інший же учасник розборок – колишній працівник олександрійської районної міліції, якого правоохоронці доставили до поліції раніше, співпрацює зі слідством і буде проходити в справі в якості свідка. За його свідченнями, він й гадки не мав, що товариш мав при собі бойову гранату та збирався вирішувати конфліктну ситуацію з “гостями” із Кіровограду з її допомогою.

Читайте також:  На Кіровоградщині за добу додалося ще 97 хворих на COVID-19

Нагадаємо, в понеділок, 25 квітня, близько 20:00 години вечора на околицях Олександрії, а саме на Войнівському шосе неподалік колишньої меблевої фабрики, представники кримінального світу з’ясовували стосунки шляхом стрілянини та застосування бойової гранати.

За матеріалами сайту Олександрійські новини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ