Олександрійський магазин «Дніпро» отримав дозвіл на цілодобову роботу – «з попередженням»

1065

Олександрійський магазин «Дніпро» одержав від виконкому міської ради дозвіл на роботу у нічний час терміном на 1 рік, повідомляє «Голос Громади».

З відповідною заявою про цілодобовий режим роботи цього торгівельного закладу, розташованого по пр. Соборному, 7, звернулася підприємець Валентина Зубаха.  Як зазначалося на засіданні виконкому, у наявності є погодження про дотримання тиші у нічний час даним вбудованим у житлову багатоповерхівку магазином, отож перешкод для винесення позитивного рішення на користь заявниці начебто не було.

Читайте також:  В Олександрії діє фестиваль гладіолусів

Але присутній на засіданні депутат міської ради (фракція «Солідарність») Віталій Заріцький повідомив присутніх про кричущий факт: до нього неодноразово зверталися жителі міста зі скаргами на те, що працівники магазину «Дніпро» були помічені у торгівлі алкоголем у заборонений законодавством час – після 22-ї години. Депутат зазначив, що громадяни навіть зафільмували такі факти на відео та поширили їх в інтернет-мережі. Спираючись на це, В.Заріцький акцентував на необхідності дотримання вимог закону і місцевої влади про обмеження торгівлі алкоголем у нічний час всіма без винятку суб`єктами підприємництва.

Читайте також:  Олександрія почала готуватися до Дня Незалежності

Присутня на засіданні В.Зубаха запевнила, що їй «нічого не було відомо про цей прикрий випадок». Натомість заступник міського голови Сергій Гриценко підтвердив факт порушення режиму продажу алкогольних напоїв у магазині «Дніпро»: за його словами, це було задокументовано працівниками управління економіки міськради під час проведення ними відповідного рейду. В той же час С.Гриценко заступився за керівництво магазину, яке начебто надало письмову обіцянку «у подальшому не допускати таких порушень», відтак він вважав, що цього достатньо, аби задовольнити прохання В.Зубахи про цілодобовий режим роботи.

Читайте також:  В Олександрії зроблено вже понад сім тисяч щеплень від коронавірусу

Виконком саме так і проголосував за запропонований проект рішення, але з коротким і грізним доповненням-попередженням: «дозволити цілодобовий режим роботи – до першого порушення».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ