Сьогодні, 19 травня в Україні відзначають день одного з символів українського народу  – вишиванки.  В цей день прийнято традиційно одягати вишиванку в повсякденне носіння, на роботу, навчання та просто, виходячи у справах чи до магазину. І Олександрія не відстає від загального святкового дійства. Зранку жителі міста мали змогу запримітити школярів та студентів місцевих навчальних закладів одягнених у вишиті сорочки, просто не байдужих до традицій громадян, які в цей день одягнули вишиту сорочку чи футболку.

Читайте також:  Про конкурс "Кращий благоустрій приватної садиби"

Також не обійшлося й без молодіжних дійств та ініціатив. Громадський активіст Олександр Давидов запропонував в соціальних мережах ідею флеш-мобу на цей день.

Олександр Давидов

«Доброго ранку, пропоную невеличкий флеш-моб до дня вишиванки, публікуємо в соціальні мережі свої фото на роботі, навчанні, відпочинку або ж в будь-яких інших місцях. Головний атрибут і окраса сьогоднішнього дня – вишиванка» – йдеться на фейсбук сторінці громадського активіста

А на вечір в місті заплановано проведення концертної програми від творчих колективів міста, учасники заходу зможуть прийняти участь в танцях та почути чарівні українські пісні.

Читайте також:  Міський голова С.Кузьменко - про підготовку до святкування Дня Незалежності та інше

Всі ці заходи говорять про те, що українська вишиванка була та є символом нашого народу, її шанують на рівні з державними символами, адже вона уособлює культуру та історію нашого народу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ