Олександрійцям-учасникам бойових дій у ІІ Світовій війні міська влада планує виплатити по 2 тис. гривень до 9 травня

150

Виконавчий комітет Олександрійської міської ради на своєму засіданні затвердив план підготовки та проведення в Олександрії заходів з відзначення Дня пам`яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні, повідомляє «Голос Громади».

Згідно з планом передбачено ряд організаційних, соціальних, волонтерських, культурно-просвітницьких, патріотично-виховних урочистих заходів як постійного виконання, так і чергових – у термін по 9 травня включно.

Читайте також:  Обрано секретаря Олександрійської міської ради

Як додаток до плану, на виконкомі був затверджений кошторис видатків на проведення вищезгаданих заходів на загальну суму 19,2 тисячі гривень: придбання квітів – 6,8 тис. грн;  біг-борди тематичні – 2,4 тис. грн, оформлення сцени – 5 тис. грн;  придбання чобіт (2 пари) – 3 тис. грн; транспортні послуги – 2 тис. грн. Розпорядники коштами – управління культури і туризму, управління освіти, молоді та спорту, відділ внутрішньої політики міської ради.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

Додатковою пропозицією про доповнення переліку заходів на засіданні виконкому стала ідея про виплату учасникам бойових дій у ІІ Світовій війні одноразової допомоги у сумі по 2 тисячі гривень кожному. Як зазначалося, в Олександрії проживають 37 таких ветеранів, отож на найближчій сесії розглянеться питання про коригування наведеного кошторису у бік збільшення на 74 тисячі гривень.

Читайте також:  Карантин вихідного дня скасовано: Україна житиме за правилами "помаранчевої" зони

БЕЗ КОМЕНТАРІВ