ОСББ «Затишна оселя» отримає у власність будинок

300

Передати у власність ОСББ з підпорядкування комунального підприємства «Житлогосп» чергову багатоповерхівку вирішив на останньому засіданні виконавчий комітет Олександрійської міської ради, повідомляє «Голос Громади».

З управління КП «Житлогосп» в управління новоствореного об`єднання співвласників багатоквартирних будинків «Затишна оселя 141/4» пропонується безоплатно передати житловий будинок по вул. 6 Грудня, 141/4 з прибудинковою територією за залишковою вартістю 4819476 гривень 70 копійок (балансова вартість споруди була свого часу оцінена майже утричі більше – 14941027 грн 70 коп.). Згідно з цим же рішенням виконкому, зайва переплата коштів абонентами  на рахунок «Житлогоспу» за послугу з управління будинком станом на момент передачі будівлі має бути їм повернута. Відповідно наявні заборгованості абонентів перед КП «Житлогосп» повинні бути стягнені ним з боржників.

Читайте також:  В Олександрії Центр вакцинації працюватиме щодня

Остаточне рішення за ухвалою виконкому про передачу будинку в управління ОСББ «Затишна оселя» має винести чергова сесія Олександрійської міської ради.

На даний час в Олександрії зареєстровано більше 50-ти ОСББ. Тим часом КП «Житлогосп», як вже повідомляв «Голос Громади», з 1 січня поточного року підвищив тарифи на свої послуги з управління житловими будинками.

Читайте також:  Шестеро олександрійських майбутніх «олімпійців» змінять місце проживання

БЕЗ КОМЕНТАРІВ