Сектор профілактичної роботи УДАІ УМВС України в Кіровоградській області попереджає водіїв про початок осінніх канікул у школярів. З огляду на це, попередження та профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму – один із головних аспектів у роботі поліцейських в осінню пору року.

За інформацією прес-служби відомства, напередодні шкільних канікул працівники поліції спільно з працівниками установ освіти проводять «Єдині уроки з безпеки дорожнього руху», під час яких демонструються відеосюжети з місць скоєння дорожньо-транспортних пригод, на прикладі яких дітям показуються наслідки нехтування основного закону дороги, цікаві картинки та проводяться вікторини на знання Правил дорожнього руху.

Читайте також:  В Олександрії зроблено вже понад сім тисяч щеплень від коронавірусу


Правоохоронці Кіровоградської області зазначають: шановні водії! Помітивши поблизу проїзної частини дитину, знизьте швидкість і проявляйте підвищену обережність. У дворах рухайтеся з мінімальною швидкістю – із-за будь-якого автомобіля, дерева, сміттєвого бака може з’явитися дитина. Будьте дуже уважні при здійсненні маневрів на внутрішньо дворових територіях, при проїзді пішохідних переходів.

Пам’ятайте, діти дуже рухливі й імпульсивні, багато з них не вміють передбачати небезпеку і правильно оцінювати дорожню ситуацію.

Читайте також:  Яка вакцина сьогодні є в Олександрії?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ