Радник міського голови “взяв” на себе повноваження судді

992

Учора, в Войнівці відбулися чергові обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання громад. В зборах взяли участь близько ста осіб, серед запрошених – представники ініціативної групи, а також голова сільської ради Михайло Ручйов та секретар сільської ради Надія Метка.

Крім місцевих мешканців, на зібрання, вже традиційно, завітали представники з міста, зокрема, радник міського голови, депутат Олександрійської міської ради від “Сили людей” Володимир Дожджаник. Свій приїзд до Войнівки депутат пояснив тим, що його уповноважив міський голова аби слідкувати за дотриманням законності зібрання та прийнятих рішень. Цікаво те, що посадовець з міської ради, котрий великими літерами на своєму борді вказує про необхідність дотримання “ЗАКОНІВ КОНСТИТУЦІЇ”, вже плутаючи саме поняття Основного закону держави, бере на себе такі повноваження – “судити” чи є законною воля мешканців Войнівки, котрі зібралися на обговорення.

Читайте також:  В Олександрії діє фестиваль гладіолусів

На запитання присутніх людей до радника міського голови про те, що у разі, якщо Войнівка відмовиться від добровільного об’єднання з Приютівкою, а за перспективним планом, рекомендованим Кабінетом Міністрів України, село змушене буде об’єднатися з містом, що ж буде далі – радник міського голови відповів, що йому “заборонено” відповідати на це питання, що викликало бурхливу реакцію місцевих мешканців, які висміяли таку неоднозначну відповідь посадовця. Крім цього, Володимир Дожджаник зазначив, що його, як депутата міської ради обурює той факт, що жителі сіл його не запрошують на зібрання, що знову ж таки, викликало миттєву реакцію людей, котрі запитали, хто він такий і чому саме його, посадовця з міста, потрібно запрошувати на збори села.

Читайте також:  На міст біля Нової Праги, з якого падають у річку автомобілі, звернула увагу обласна влада

У ході обговорення місцеві мешканці закцентували свою увагу на тому, що на сьогодні їх діти мають змогу безкоштовно утримуватися у дитячому садочку та харчуватися в школі аж до 11 класу, чого наразі немає в місті, адже учні міських шкіл безкоштовно харчуються лише до 4-го класу. І у подальшому, вже після створення Приютівської об’єднанної територіальної громади, можливість безкоштовного харчування і утримання для діток збережеться. Було зазначено, що ця відмінність між школами та садочками міста та села є однією з визначальних для жителів села.

Читайте також:  На стаціонарному лікуванні перебувають 6 хворих на коронавірусну інфекцію

Нагадаємо, що станом на сьогодні рішення про об’єднання прийняли та ухвалили на сесіях сільських та селищних рад вже в шести населених пунктах: Войнівці, Головківці, Протопопівці, Костянтинівці, Приютівці та Ізмайлівці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ