27 липня фахівці Олександрійського міськрайонного центру зайнятості для безробітних громадян  організували День відкритих дверей на базі ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Олександрійські крани обладнання системи», основна діяльність якого пов’язана з виробництвом кранів та обладнання.

Про це повідомляє провідний фахівець з питань зайнятості  Олександрійського міськрайонного центру зайнятості О. Дмитрієнко.

Цей захід мав на меті, насамперед, ознайомити шукачів роботи з діяльністю підприємства, що сприяє поліпшенню його іміджу, специфікою діяльності даного підприємства й перспективами його розвитку, умовами праці, потребами у фахівцях та ін.

Читайте також:  На Кіровоградщині СБУ затримала зловмисників, які залякували громадян

Структурним компонентом заходу стала екскурсія по підприємству, під час якої  директор підприємства Володимир Кучеренко ознайомив шукачів роботи з діяльністю підприємства, історією його створення, характером, умовами, специфікою роботи та основними вимогами до потенційних працівників. Пропонував учасникам заходу актуальні вакансії, у яких на сьогоднішній день виникла потреба на підприємстві, а саме слюсарів із складання металевих конструкцій, електрогазозварників, електрозварників ручного зварювання, електромонтажника, маляра по металу, верстатників. Йшлося й про пакет соціальних гарантій, яким забезпечуються працівники.

Читайте також:  На стаціонарному лікуванні перебувають 6 хворих на коронавірусну інфекцію

Інтерактивне спілкування осіб, які зацікавилися перспективою працевлаштуватися на дане підприємство, з їх представниками ще більше розширило інформативне поле шукачів роботи про виробничий процес, трудовий колектив, традиції тощо. У результаті –  три особи виявили бажання працювати на даному підприємстві, вирішується питання щодо  працевлаштування цих громадян шляхом стажування безпосередньо на робочих місцях.

Читайте також:  Майже сотню неоформлених найманих працівників було виявлено під час перевірки в Олександрії

Всі запрошені учасники заходу подякували директору підприємства за проведену зустріч.

Заходи такого плану сприяють вдосконаленню обслуговування клієнтів служби зайнятості, поєднанню їхніх інтересів, а саме: шукачам роботи – працевлаштуватися, а роботодавцям – підібрати необхідні кадри.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ