Скільки коштуватиме з 1 квітня газ для олександрійців?

987

З 1-го квітня для населення та промислових підприємств вводиться нова система оплати за спожитий природний газ. Відтепер олександрійці, ймовірніше за все, отримуватимуть окремий платіж за газ як товар і окремий платіж за послуги з розподілу природного газу.

З цього приводу кореспонденти Голосу Громади поспілкувалися з начальником Олександрійського УЕГГ ВАТ “Кіровоградгаз” Сулімовським А.В. та начальником служби обліку природного газу Олександрійського УЕГГ ВАТ “Кіровоградгаз” Волковим Ю.В.

Читайте також:  На Кіровоградщині й Олександрійщині зокрема прогнозують НМЯ

Волков Ю.В. пояснив, яку суму олександрійці будуть сплачувати у платіжці за абонплату за послуги з розподілу природного газу, привівши відповідні розрахунки і повідомивши, що абонплата сплачується щомісячно і є фіксованою сумою, яка не залежить від обсягу спожитого в розрахунковому місяці газу.

Так, для УЕГГ ВАТ “Кіровоградгаз”, який і обслуговує олександріців, тариф на послуги з розподілу природного газу, грн. за 1м3 на годину без ПДВ складає: для побутових споживачів – 0,01716 грн., для промислових споживачів – 0,02959 грн.

Читайте також:  Завтра для мешканців с. Войнівка Олександрійського району буде тимчасово припинено подачу газу

Нижче приведена таблиця з показниками середньомісячної вартості абонплати.У ціну на газ, яку споживачі платили до 1 квітня, була закладена розрахункова вартість за користування газотранспортними комунікаціями. Відтепер споживачі платитимуть абонплату, розмір якої буде вираховуватися окремо для кожної квартири, та за спожитий газ відповідно до показників лічильника чи норм споживання, якщо в помешканні  відсутній лічильник.

Читайте також:  На Кіровоградщині Файно маркет долучився до всеукраїнської кампанії #ПідтримуюЛікарів

Наостанок кореспонденти Голосу Громади поцікавилися, чи вплине таке нововведення на отримання субсидії. Начальник Олександрійського УЕГГ ВАТ «Кіровоградгаз» Сулімовський А.В. прокоментував, що ніяких змін щодо отримання субсидії, ймовірно, не відбудеться.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ