Скільки коштує новозбудований олександрійський скейт-парк?

966

Виконком Олександрійської міської ради передав з балансу управління ЖКГ на баланс комунального підприємства «Чисте місто» об`єкти благоустрою, які входять у тому числі до нещодавно збудованого в місті спортивного комплексу скейт-парку, повідомляє «Голос Громади».

У рішенні виконкому зазначені такі об`єкти:
Гімнастичний комплекс «Воркаут» (1 комп.) , балансова вартість 69 000 грн,
Бенк малий пологий (без паркану) (1 шт.)  – 40 000грн,
Квотерпайп малий (без паркану)  (1 шт.) – 30 000 грн,
Фанбокс  (1 шт.) – 33 000 грн,
Грайндбокс (грань/грань) (1 шт.) – 25 000 грн,
Подвійна хвиля мала (1 шт.) – 22 000 грн,

Читайте також:  Олександрійці з 1 грудня зможуть проводити касові операції в банках за допомогою е-паспортів у додатку «Дія»

Отже, загальна вартість всіх вищезгаданих споруд становить 219 000 гривень. Крім придбання вищезгаданих об`єктів, були певні витрати на будівельні роботи з облаштування майданчика під скейт-парк, точна вартість яких наразі не відома, але за словами фахівців, становить близько 250 – 300 тисяч гривень. Гроші на весь кошторис  скейт-парку виділені з міського бюджету у вересні цього року. (До речі, у рішенні виконкому про передачу об`єктів благоустрою призначення зазначених споруд, їхнє місце встановлення і взагалі назва «скейт-парк» чи «скейтдром» чомусь ніде не згадуються).

Читайте також:  Кіровоградщина: понад 200 нових випадків хвороби на коронавірус, серед яких 7 дітей

Також на баланс КП «Чисте місто» виконком передав об`єкти «Гойдалка-човник» у кількості 25 штук  загальною вартістю 283 000 грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ