25 березня 2016 року в Олександрійському міськрайонному суді Кіровоградської області розглядалася цивільна справа за адміністративним позовом Олександрійського міського голови Цапюка С.К. до Коломійцева А.О.

13 січня 2016 року міський голова Степан Цапюк звернувся до суду із адміністративним позовом до Андрія Коломійцева про визнання дій депутата Олександрійської міської ради, щодо внесення на розгляд третьої сесії міськради проекту рішення затвердження складу виконкому, неправомірними.

Суд постановив ухвалу про закриття провадження у справі за даним позовом. Таке рішення суду не стало несподіванкою для відповідача: «Розуміючи всю безперспективність свого позову до Коломійцева А.О. по цій справі (адже відповідно до п. 6) ч. 2 ст. 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутат місцевої ради має право вносити  на  розгляд  ради  та її органів проекти рішень з питань, що належать до їх відання, поправки до них), міський голова Степан Цапюк, з порушенням правил підсудності, все ж таки, вирішив звернутися до суду з відповідними позовними вимогами. Такі дії міського голови свідчать лише про одне –  сьогодні Степан Цапюк використовує будь-яку можливість втягнути депутатів у судову тяганину, намагається будь-що обмежити їх права, скомпрометувати лідера демократичної більшості та сформувати щодо нього негатив у громадськості. Це підтверджується і останніми заявами мера на адресу обласної влади» – йдеться на сторінці олександрійської «Солідарності» у фейсбуці.

Читайте також:  Олександрієць викликав рятувальників для порятунку пораненого лебедя

Додамо, що міський голова Степан Цапюк вже двічі звертався до суду з позовними заявами проти депутата Олександрійської міської ради Андрія Коломійцева. Як результат – від першого позову щодо перевищення повноважень в діях депутата Коломійцева при внесенні проекту рішення про недовіру міському голові, сам Степан Цапюк відмовився, звернувшись до суду з проханням залишити позов без розгляду. А з результатом по другому позову маємо змогу ознайомитися вище.

Читайте також:  УВАГА! На Кіровоградщині господарюватиме сильний вітер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ