«Тимчасові» перевізники не рвуться стати «постійними». Міська влада знову їх перепризначила

495

Виконком Олександрійської міської ради вирішив повторно призначити тимчасових перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування, повідомляє «Голос Громади».

Відповідне рішення ухвалене на засіданні виконкому 9 квітня. Як пояснив доповідач з даного питання начальник управління економіки міськради Ростислав Черевашко, воно викликане тим, що черговий конкурс з визначення постійних автобусних перевізників був призначений на 31 березня, але жоден із ймовірних претендентів на право участі у конкурсі не подав до конкурсної комісії відповідних документів. Тому конкурс не відбувся. У зв`язку з цим засідання конкурсу перенесено, а до його проведення призначаються тимчасові перевізники: ФОП Міщенко О.А. (маршрути №№ 4/1, 4/2, 7/1, 7/2, 16, 17), ПП «Олександрійський автобусний парк» (№№ 11, 12), ФОП Сизов С.А. (3/1, 3/2, 3/3, 5/4, 9. 81/2, 81/3, 81/4), ФОП Хованський З.О. (2/1, 2/2, 5/2, 6), ФОП Проквас В.В. (5/1, 5/3, 14, 15. 18). Тобто ті ж, що й були раніше.

Читайте також:  Скільки олександрійцям доведеться сплатити за газ у грудні?

Слід нагадати, ця історія тягнеться ще кінця минулого року, коли міська влада в односторонньому порядку розірвала договори з усіма існуючими на той час міськими автобусними перевізниками (як зазначалося, через систематичні порушення ними правил перевезення пасажирів). Після чого були призначені, а потім перепризначені тимчасові перевізники – до проведення нового конкурсу на право перевезень. Попереднє таке тимчасове рішення виконком ухвалював ще 16 січня цього року. Але як бачимо, тимчасові перевізники чомусь і досі не поспішають з намірами стати «постійними».

Читайте також:  Закон реально «б`є по кишені» олександрійців-порушників карантину

БЕЗ КОМЕНТАРІВ