Закон реально «б`є по кишені» олександрійців-порушників карантину

553

Минулого тижня міською поліцією спільно зі службою державного контролю були проведені рейди з перевірки дотримання правил карантину проти COVID-19. Є нові оштрафовані порушники, повідомляє «Голос Громади» за інформацією, отриманою від прес-служби міськвідділу поліції.

Працівники Олександрійського відділу поліції та Олександрійського міського управління Держпродспоживслужби перевіряли діяльність суб`єктів господарювання щодо дотримання ними вимог адаптивного карантину, в тому числі – об`єктів торгівлі харчовими продуктами. При цьому учасниками рейдів зверталася увага на наявність та достатню кількість на об`єктах, що перевірялися, захисних та дезінфікуючих засобів, маркування для дотримання соціальної дистанції, інформаційних засобів щодо профілактики корона вірусної інфекції тощо.

За результатами перевірок складено 5 адміністративних протоколів про накладення штрафів на порушників правил карантинної безпеки відповідно до ст.44-3 КУпАП (стаття може тягнути за собою максимальне накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Також поліцією проводиться роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання, персоналом закладів та відвідувачами про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби CPVID-19, повідомили у міському відділі поліції.

Варто також нагадати, що три дні тому був підписаний Президентом України В.Зеленським та вступив у дію трохи раніше ухвалений Верховною радою «закон про маски», згідно з яким за неносіння цього захисного противірусного засобу у громадських місцях на будь-яку фізичну особу може бути накладений штраф у розмірі від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто від 170 до 255 гривень).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ