Окупаційна влада Криму заборонили проведення масових траурних заходів в пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу.
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

“Як і слід було очікувати, російські окупанти в Криму повсюдно заборонили проведення масових траурних заходів в пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу, що планувалися до проведення 18 травня 2016 року регіональними та місцевими меджлісами, кримськотатарськими громадськими організаціями”, – зазначив Чубаров.
За його словами, російські окупанти в Криму докладають усіх зусиль для того, щоб змусити кримських татар брати участь лише в формальних заходах, що проводяться окупантами та їхніми прислужниками.

Читайте також:  COVID-19: відсьогодні мешканці Олександрійщини та всі українці можуть викликати мобільну бригаду

У ситуації, що склалася Меджліс кримськотатарського народу рекомендує всім співвітчизникам за місцями їх проживання в Криму наступне:
– Збір до 11.45 у встановлених за місцем проживання в пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу пам’ятних каменів, меморіальних дощок, а також інших місць, пов’язаних або асоціюються з катастрофою 18 травня 1944 року. Молитва за загиблими та померлими під час депортації і в вигнанні,
– Проведення в 12.00 – 12.01 “Сюкюнет дак’аси” ( “Хвилина мовчання”). Проводиться по всій Україні о 12.00. При цьому, в зазначений час всі українські телевізійні канали та радіостанції передають спеціальний сигнал в пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу,
– По завершенні “Сюкюнет дак’аси” ( “Хвилини мовчання”) включаються клаксони всіх автомобільних засобів.

Читайте також:  На Кіровоградщині знову відновили видачу «пакунку малюка»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ