У міського сміттєзвалища – новий господар. Яку ціну він собі склав?

277

11 вересня відбувся конкурс з визначення виконавця послуг із захоронення твердих побутових відходів на території м.Олександрії, повідомляє «Голос Громади».

За результатами конкурсу, затвердженими виконавчим комітетом Олександрійської міської ради 12 вересня, переможцем стало приватне підприємство «ОЛЕКСАНДРІЯ-ЕКО  2019». Тарифи на власні послуги з прийому та захоронення сміття новозатверджений виконавець запропонував такі: для населення – 21,6 грн/м3 (з ПДВ), для бюджетних підприємств – 22,57 грн/м3 (з ПДВ), для інших споживачів – 29,59 грн/м3 (з ПДВ).

Читайте також:  Скільки пільговиків їздять автобусом №18?

Нагадаємо, попереднім виконавцем послуг на міському полігоні було приватне підприємство «ЕКОЛОГІЯ», на якість роботи якого неодноразово нарікали жителі міста та міська влада. Крім того, «ЕКОЛОГІЯ», за інформацією міської ради, не виконала ряд власних зобов`язань, взятих свого часу при участі у конкурсі, як-то: збільшення робочих місць для найманих працівників та зменшення тарифів на послуги. Це й стало причиною припинення робочих стосунків між цим приватним підприємством і містом.

Читайте також:  ГО "Захисники України - Олександрійщини" запрошує приєднатися до забігу

БЕЗ КОМЕНТАРІВ