У Приютівській ОТГ в наступному році фінансуватимуть кращі ініціативи жителів громади

526

Депутати Приютівської селищної ради рішенням від 17 грудня №482 «Про затвердження Програми підтримки ініціатив жителів Приютівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» підтримали про  проведення заходів, спрямованих на залучення громадськості до процесів формування, реалізації та розвитку різних форм співпраці влади з громадою, вивчення громадської думки у наступному році, повідомляє «Голос Громади».

Читайте також:  Ставок «ОЦЕС» на Перемозі – в оренді на пів-століття

Реалізація програми відбуватиметься шляхом проведення конкурсу на визначення кращих громадських ініціатив. Передбачений обсяг фінансування програми з місцевого бюджету на 2020 рік – 200,00 тис грн.

Крім цього, програмою визначили цілі, на які можуть бути використані кошти, а саме: благоустрій вулиць, зон відпочинку, прибудинкових територій населених пунктів громади; покращення екологічної ситуації у населених пунктах; розбудова, збереження та відновлення історично-культурної спадщини; створення оптимальних умов для занять спортом та фізичною культурою; облаштування спортивних майданчиків та ігрових площадок (баскетбол, волейбол, бадмінтон, теніс тощо); інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Читайте також:  Олександрійцю життєво необхідна термінова допомога

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ