В Олександрії новоспеченим підприємцям презентували послуги служби зайнятості

119

Робота фахівців служби зайнятості Кіровоградщини базується на постійному розширенні кола роботодавців, з якими відбувається співпраця, а також удосконалення форм та методів співпраці з ними.

Днями в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбулась ділова зустріч з фізичними особами-підприємцями, які нещодавно розпочали свою підприємницьку діяльність.

Фахівці центру зайнятості та Управління Держпраці в Кіровоградській області обговорили з майбутніми роботодавцями питання щодо дотримання норм чинного законодавства. Особливу увагу звернули на легалізацію найманої праці як  гарантоване соціальне та пенсійне забезпечення громадян.

Читайте також:  В Олександрії продезинфікували понад 40 зупинок громадського транспорту

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Фоміна презентувала послуги служби зайнятості, наголосивши на тому, що серед найактуальніших питань – підбір персоналу, навчання незайнятого населення за сприяння служби зайнятості, допомога в організації тимчасових робіт, виплата компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця тощо.

Читайте також:  В Олександрії провели вуличну акцію "Не ігноруй насилля"

Учасники ділової зустрічі подякували за надання актуальної і потрібної інформації та узгодили перспективи співпраці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ