В неділю, 19 червня, відбулися збори учасників АТО організовані громадською організацією «Учасники АТО Олександрійщини», на які завітали близько сотні учасників антитерористичної операції. Перед присутніми виступив керівник вищезгаданої організації Юрій Коваль, та радник голови райдержадміністрації з питань АТО Олександр Рушковський. Варто відзначити, що головною думкою обох виступів став заклик до об’єднання бійців заради взаємодопомоги та вирішення спільних проблем.

Критику з боку присутніх викликала відсутність радника Олександрійського міського голови з питань АТО Володимира Стадніченка. Як зазначають самі учасники АТО присутні на заході, це вже другі збори, на які радник не з’явився. І це попри те, що більша частина присутніх в залі учасників антитерористичної операції була представлена саме жителями міста.

Читайте також:  Реєстрація новообраних депутатів 8-го скликання Олександрійської міськради (ФОТО)

Виступили і представники громадськості. Так Олександр Маковецький закликав бійців долучатись до організації «Сокіл-1» та разом сприяти забезпеченню збереження правопорядку в місті та участі в спільних патрулюваннях. Висловив свою думку і представник місцевого підрозділу «Всеукраїнського союзу ветеранів АТО» Олександр Воропаєв, який запропонував варіанти співпраці та об’єднання поміж організаціями, які представлені на зборах та надають підтримку і допомогу учасникам АТО.

Читайте також:  Український уряд хоче скасувати свою ж обіцянку про терміни наступних підвищень  «мінімалки»

Після бурхливих дискусій та обговорень збори підійшли до свого завершення. Як результат – 38 учасників АТО написали заяви, щоб долучитись до організації та разом відстоювати свої права. Проте ще після зустрічі дискусія продовжувалась вже на вулиці перед районним будинком культури, де і проходили збори. Бійці згадали минуле, обмінялися номерами телефонів та обговорили подальші плани.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

В перспективі ж громадська організація «Учасники АТО Олександрійщини» може стати центром єднання поміж бійцями з міста та району, а також об’єднати навколо себе ряд організацій і вже разом створити ефективний механізм для захисту прав учасників АТО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ