Після дослідження ситуації з тарифами на ТПВ та питання «морозивного бізнесу» Кравця, кореспонденти Голосу Громади вирішили дізнатись, чим живуть й інші члени місцевої фракції партії «Батьківщина». Як виявилося, увійшовши до нового виконкому, однопартійці секретаря міськради активно взялися за налагодження мережі особистих зв’язків.

Нажаль «Ежики Морожики» пана Кравця, про що раніше повідомляв Голос громади – це не єдиний приклад «економічного зростання» членів олександрійської «Батьківщини». Як виявилося, його партійні побратими також не гають часу. Зокрема, після затвердження в складі виконкому місцевого приватного підприємця В’ячеслава Артемьєва, (за поданням «Батьківщини» та особистим клопотанням секретаря міської ради), у останнього відразу ж з’явилася можливість та дозвіл на встановлення в навчальних закладах пластикових вікон фірми «Віконда», безпосереднє відношення до якої й має приватний підприємець Артемьєв. Відомо, що зазначена фірма отримала чимале замовлення на встановлення пластикових вікон в навчальному закладі I-III ступенів № 2 ім. М. Горького. Треба зауважити, що до «співпраці» з «Батьківщиною» та членства у виконавчому комітеті дана фірма взагалі не отримувала замовлень із оплатою з місцевого бюджету. Поряд з установкою вікон у навчальних  закладах Артемьєву було також замовлено встановлювати віконні блоки і в приміщенні міської ради. Тож, як то кажуть – і посаду отримав і власний бізнес налагодив.

Читайте також:  Чи доступні курси лікування гепатитів В/С на Кіровоградщині?

Не менш цікавою персоною в складі нового виконкому є, донині нікому невідома, вчитель географії Олександрійської гімназії ім. Т.Г. Шевченка Олена Шевченко. За якими критеріями була обрана Олена Вікторівна до складу виконавчого комітету взагалі незрозуміло. Адже ні заслугами перед містом, ні своїм авторитетом ця жіночка олександрійцям невідома. Звичайно ж, окрім колег по роботі, своїх учнів та їх батьків. Проте треба зазначити, що Олена Шевченко перебуває в тісних дружніх зв’язках з діючим секретарем міськради Оленою Богоявленською. Більше того, журналістам Голосу Громади з власних джерел стало відомо, що після того, як пані Шевченко за результатами виборів поступилася своїй колезі по партії (з етичних міркувань ми не називаємо прізвища цієї людини), останню намагалися замінити і віддати депутатський мандат саме Олені Шевченко. Але заміна так і не була реалізована, тому ймовірно, щоб компенсувати подрузі те, що вона так і не стала депутатом міської ради, вчительку географії затвердили в складі нового виконавчого комітету. Які рішення задля розвитку Олександрії у складі виконавчого комітету зможе приймати вчитель географії поки що оцінити також складно.

Читайте також:  Олександрійський собака потрапив у яму

Те ж саме можна сказати і про Євгена Алімова, який разом з депутатським мандатом від тієї ж «Батьківщини» отримав і посаду начальника відділу внутрішньої політики Олександрійської міської ради. Нагадаємо, що після голосування за прийняття Регламенту за проектом секретаря міськради Богоявленської, який повністю влаштував мера та тодішній виконком, Алімов отримав пропозицію стажування на посаду у відділ земельних ресурсів. Проте стажування виявилося невдалим. Нагадаємо, що до недавнього часу сам пан Алімов виступав проти політики мера і навіть намагався викривати його нібито корупційну діяльність, можливо розраховуючи на своє професійне минуле працівника органів внутрішніх справ та колишні зв’язки. Та, мабуть, запропонований кар’єрний ріст знівелював моральні протиріччя та схилив колишнього працівника міліції на «провладну» сторону, дозволивши самому собі закрити очі на власну гідність.

Читайте також:  На декількох вулицях Олександрії було ускладнено проїзд через аварійні дерева

Хто з місцевої «Батьківщини» буде наступним «щасливчиком», який можливо також отримає чергову владну посаду або зможе «підтягнути» власний бізнес за рахунок політичної спроможності лідерки партії – оцінити вкрай складно. Але, як бачимо, під гучними гаслами на підтримку простих олександрійців, окрім звичайнісінького популізму та «пустослівста», однопартійці та наближені до місцевої «Батьківщини» особи вже навіть не приховують своїх головних пріоритетів, спрямованих виключно на задоволення власних потреб та інтересів. При цьому професіоналізм та елементарна «потрібність» і обґрунтованість таких людей у виконкомі знаходиться під великим знаком питання.

З повагою до олександрійської громади!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ