Яскраві слогани на підтримку простих олександрійців та заради їх добробуту досить вправно та професійно місцева «Батьківщина» на чолі з головою Оленою Богоявленською використовувала під час передвиборчої кампанії 2015 року. Таку ж стратегію колишні БЮТівці вирішили не змінювати й продовжили вже після виборів у своїй депутатській діяльності.

За майже 10 місяців роботи в міськраді, а відтепер – і у виконкомі, представники від олександрійської «Батьківщини» так і не спромоглися перетворити передвиборчі обіцянки на реальні справи. Проте налагодити своє фінансове положення та вирішити власні «шкурні» інтереси деяким представникам цієї політичної сили, все ж таки, вдалося.

Так однією з найобговорюваніших подій в Олександрії за останній час стала заява від «Батьківщини» щодо мораторію на підвищення тарифів, яку не вагаючись також підтримали й інші депутати та міський голова. Адже питання високих тарифів наразі турбує мешканців не лише нашого міста – а й жителів усіх куточків України. Здавалося б олександрійська «Батьківщина», все ж таки, почала працювати заради добробуту звичайних олександрійців. Але в той час, коли депутатський корпус ставить свої підписи за скасування високих тарифів, міськвиконком без будь-яких обговорень та конкурсних процедур приймає рішення підвищити тариф на послуги із захоронення твердих побутових відходів, що надаються ТОВ «Еко’логія» – підприємством, наближеним до самої пані Богоявленської. Зважаючи на таку позицію, бачимо, що добробут своїх же виборців мало цікавить лідерку місцевої «Батьківщини», адже питанню економічної доцільності нового тарифу на ТПВ, який наразі підвищився в декілька разів, секретар міськради вирішила не надавати особливого значення, а можливо – просто пропустила цей «незручний момент», перебуваючи на відпочинку в Іспанії.

Читайте також:  На особистому прийомі люди поцікавилися питанням відключення від централізованої тепломережі

Не менш важливою та цікавою подією для Олександрії стало й затвердження нового складу виконкому, в якому представники «Батьківщини» також отримали членство. Все б нічого, якби не одне «АЛЕ». Виконавчий комітет – це той орган, до складу якого повинні входити відомі за своїми професійними якостями та заслугами мешканці міста, що користуються певним авторитетом серед городян і здатні впливати й вирішувати нагальні проблеми. Мабуть одним із таких «авторитетних» представників (за поданням «Батьківщини») і став молодий та нікому особливо не відомий Тарас Кравець, який нині є директором ТОВ «Олександрійська районна соціальна аптека» та підприємцем, який керує «морозивною» мережею «Ежики Морожики». Цікавим є те, що працюючи художником-конструктором, пізніше – оператором лазерної різки, а нині –найманим директором аптеки, пан Кравець якимось чином зміг відкрити мережу з продажу морозива. Адже беззаперечним є той факт, що на відкриття будь-якого «торгового місця», не говорячи вже про цілу мережу, необхідні чималі капіталовкладення, які навряд чи пан Кравець, судячи з його трудового шляху, зміг заробити. За неофіційною інформацією цією мережею опікуються все ті ж лідери місцевої «Батьківщини».

Читайте також:  Вступили зміни до Закону: відтепер без надання дозволу міської ради можна замовити техдокументацію із землеустрою

Однак це не єдине запитання до власників «солодкого бізнесу». З особистих джерел кореспондентам Голосу Громади вдалося з’ясувати, що наразі не всі працівники на «морозивному підприємстві» Кравця оформлені офіційно, однак на цей факт влада чомусь не звертає уваги, хоча буквально кілька тижнів тому Олександрійська міська рада повідомляла про активну легалізацію найманих працівників.

Читайте також:  Шестеро олександрійських майбутніх «олімпійців» змінять місце проживання

Тож складається враження, що замість роботи на благо олександрійської громади ці посадовці не просто відкрито – ба навіть зухвало, намагаються збагатитися та поставити всюди своїх людей. Все, що при цьому залишається роботи звичайним олександрійцям – так це куштувати прохолодне морозиво з італійським присмаком від «Ежиків Морожиків» та насолоджуватися екзотичними краєвидами іспанських красот зі світлин, які нещодавно олександрійці мали змогу переглянути у період вояжу секретаря міської ради. Та як би це не звучало парадоксально, але питання якості життя в Олександрії тепер має свої тарифи, ціну на які взялися визначати представники від «Батьківщини».

З повагою до олександрійської громади!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ