Відбувся ювілейний 90-й випуск для студентів Олександрійського аграрного фахового коледжу

630

Сьогодні, 25 червня, в Олександрійському аграрному фаховому коледжі Білоцерківського національного аграрного університету відбулося свято для випускників, повідомляє “Голос Громади”.

Для коледжу це не звичайний випускний. У 1931 році із закладу випустилось перші 14 аграріїв, а сьогодні, у ювілейний 90-й випуск, у доросле самостійне життя ступає 72 випускники.

З нагоди ювілейного випуску студентів на захід був запрошений почесний гість, олександрієць, колишній студент коледжу, підприємець, депутат Олександрійської міської ради від політичної партії “Європейська Солідарність” Віталій Заріцький.

Читайте також:  На стаціонарному лікуванні перебувають 6 хворих на коронавірусну інфекцію

Віталій Васильович побажав випускникам та їх батькам гарного майбутнього, вдалої життєвої дороги, великих звершень, достойної роботи, мирного неба, терпіння.

На випускному цього дня від студентів, кураторів, батьків лунали слова вдячності, побажань, радості, гордості, обіцянок…

Випускний вечір – вечір прощання, розлуки й сподівання, радість зустрічей із незвіданим майбутнім. Завтра перед випускниками відкриються тисячі доріг, але кожен із них обере свою.

Читайте також:  В Олександрії зроблено вже понад сім тисяч щеплень від коронавірусу

Вітаємо студентів-випускників та бажаємо кожному досягти високих вершин у житті.

Відповідальні за постановку та організацію заходу – Куратори випускних груп, Художній керівник Ольга Мовчан.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ