Взаємодія молоді Кіровоградщини з органами виконавчої влади під час проведення акції «Студентська ліга»

107

На Кіровоградщині пройшла обласна молодіжна акція «Студентська ліга», що сприяла взаємодії органів виконавчої влади області та студентства з метою підвищення рівня обізнаності молоді з новітніх тенденцій реалізації державної молодіжної політики. Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Кіровоградської облдержадміністрації.

В рамках проведеної акції відбулися обговорення про перспективи співпраці студентства області з органами виконавчої влади всіх рівнів, реалізацію успішної практики молодіжної державної політики в умовах децентралізації влади, зокрема, можливість здійснення екскурсій до Верховної Ради України для кращих студентів області.

Читайте також:  В Олександрії горів будинок

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко привітав всіх учасників акції «Студентська ліга» та вручив переможцям конкурсу обласні стипендії.

І місце у номінації “За наукові та освітні досягнення” виборов студент Кропивницького інституту державного та муніципального управління Ігор Герасименко, ІІ місце з цієї ж номінації посів студент Світловодського політехнічного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету Костянтин Шрубенко, нагороду за ІІІ місце одержали: учениця Кропивницького професійного ліцею сфери послуг та торгівлі Алла Косова та студент Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету Дмитро Музиченко.

Читайте також:  Про ризики нелегальної трудової міграції говорили в Олександрії

І місце у номінації “За творчі досягнення” було надано студенту Кіровоградського музичного коледжу Віталію Дворовому, ІІ місце присуджено Микиті Воробйову, а ІІІ – студенткам Кіровоградського медичного коледжу імені Є.Й. Мухіна Наталі Семяніковій та студенці Олександрійського коледжу культури й мистецтв Владі Черновій.

Обласну премію в номінації “За спортивні досягнення” вибороли: І почесне місце – студент Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету Василь Гаркуша, ІІ місце – студент Олександрійського педагогічного коледжу імені В.О.Сухомлинського Владислав Фоменко, ІІІ місце досталося студентам Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченку Владиславу Лягаєву та Тамерлану Мірашову.

Читайте також:  Місцевого жителя викрито у шахрайстві за схемою «Вашу картку заблоковано»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ