Які питання розглянуть депутати на сесії наступного тижня

212

07 липня 2021 року відбудеться чергова десята сесія Олександрійської міської ради, до порядку денного якої внесено 29 питань.

У ході проведення сесії будуть розглянуті питання щодо внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 35 «Про бюджет Олександрійської міської територіальної громади на 2021 рік»; внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2021 № 65 «Про затвердження оновленого складу міської комісії з питань топоніміки, охорони культурної спадщини та місцевої символіки»; передачу автомобільних доріг Пантаївській селищній раді; про перспективний план роботи Олександрійської міської ради на ІІ півріччя 2021 року, скасування державної реєстрації Статуту Олександрійської міської територіальної громади та ін.

Читайте також:  Про ризики нелегальної трудової міграції говорили в Олександрії

Вже традиційно, депутати ухвалять рішення з ряду земельних питань, яких на чергову сесію включено 16. Серед них питання передачі земельної ділянки у власність ОСББ «Тополь 18», про земельний податок та проведення земельних торгів.

За інформацією секретаря міської ради Вікторії Косяк, внесені до порядку денного питання вже розглянуті у чотирьох комісіях: в комісії з питань приватизації майна, житла, землі та регулювання земельних відносин, в комісії з питань промисловості, транспорту, енергозбереження, зв’язку, сфери послуг, підприємництва, торгівлі та євроінтеграції, в комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, будівництва та раціонального використання природних ресурсів та в комісії з питань прав людини, законності, гласності, антикорупційної політики, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту. Відповідно до графіку засідань постійних комісій, ще три комісії проведуть свої засідання сьогодні, 02 липня.

Читайте також:  В Олександрії відбудеться "День відкритих дверей" комп’ютерної академії ШАГ

З повним переліком питань можна ознайомитися на сайті Олександрійської міської ради у розділі “Міська рада” – “Пленарні засідання”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ