З чим звертаються олександрійці до міської влади

202

Ряд депутатських звернень було озвучено на черговій сесії Олександрійської міської ради, повідомляє «Голос Громади».

Виступи депутатів та озвучені ними на 83-му пленарному засіданні письмові звернення за дорученнями їхніх виборців стосувалися переважно проблем благоустрою територій міста та житлово-комунальних питань. Так, мешканці будинків по пр. Соборному, №2 та вул. Шевченка, 61 звернулися з нагального питання, що вже неодноразово обговорювалося на місцевому рівні – щодо намірів підприємства ОКВП «Дніпо-Кіровоград» встановлення загально будинкових вузлів комерційного обліку. «Люди  вважають, що таким чином підприємство намагається перекласти власні проблеми неконтрольованих втрат води у мережах на кишені абонентів. Разом з тим за багато років нічого не вкладалося у модернізацію внутрішньо будинкових водопровідних мереж. І держава, прийнявши у 2017 році закон про комерційний облік води, тепер фактично перекладає відповідальність за стан мереж на людей, що стане додатковим погіршенням їхнього матеріального стану», – сказав один з депутатів. Відповідне прохання мешканців до міського голови – звернутись до Верховної Ради щодо відтермінування даного закону та виділити кошти з державного бюджету на капітальний ремонт внутрішніх трубопроводів будинку.

Читайте також:  На особистому прийомі люди поцікавилися питанням відключення від централізованої тепломережі

Мешканці Новопилипівського мікрорайону просять вирішити  питання капітального ремонту дорожнього покриття по автобусному маршруту №7  (вулиці Комарова, 6 Грудня і Трапезонська), відновлення енергозберігаючого вуличного освітлення, облаштування зупинки громадського транспорту, встановлення додаткових елементів на дитячому майданчику по вул. Комарова, – про це повідомила наступна доповідачка з депутатського корпусу. Також, за її словами, жителів дуже турбують часті крадіжки майна з їхніх приватних домоволодінь; мешканці мікрорайону навіть згодні за власні кошти придбати і встановити камери відео спостереження і просять лише розглянути можливість підключення цих камер до єдиної міської системи «Безпечне місто». А ще вони звертаються до міської  влади з проханням відремонтувати частину дороги по вул. Львівській, де утворилася величезна і глибока яма з дощовою водою, яка створює проблеми для пішоходів (передусім – школярів), оскільки по вулиці немає тротуарів і обійти баюру ніяк. Серед вимог людей – також встановлення дорожніх знаків у небезпечних місцях вулиць. Разом з тим було зазначено, що мешканці Новопилипівського мікрорайону достатньо активні – вони не лише ставлять завдання перед міською владою, але й самі долучаються до благоустрою мікрорайону.

Читайте також:  У вересні відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO»

У виступі наступного депутата знову порушувалося питання правомірності ліквідації Олександрійською міською радою навчальних закладів селища Пантаївки.

А також серед інших повідомлень була озвучена «політична» інформація – про зміну голови депутатської фракції Радикальної партії  О.Ляшка у міській раді: тепер фракцію «радикалів» очолюватиме Віталій Данільченко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ