Залізничні пасажирські перевезення відновляться раніше зазначеної дати

1268

В Україні планувалося відновити залізничне сполучення з 1 червня, однак вже цього тижня робота потягів відновиться, повідомляє «Голос Громади», посилаючись на сайт «24tv».

На сайті “Укрзалізниці” доступний розклад руху потягів, але придбати квиток поки що неможливо. Квитки мають надійти у продаж вже 27-28 травня. Ціна квитків підвищиться на 7% через, це пов’язано з початком сезону відпочинку.

Читайте також:  З якими питаннями звертались мешканці Олександрійщини на "гарячу телефонну лінію" до Юрія Коваля

Рух відновлюватиметься поступово: спочатку запустять приміські електрички, далі поїзди далекого прямування — швидкісні експреси й нічні поїзди. Вони курсуватимуть насамперед на південь, де епідеміологічна ситуація не складна і де чекає море. Крім того, поїдуть потяги у напрямок інших держав.

При посадках у вагон буде здійснюватися температурний скринінг, буде діяти масочний режим.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

Окреме питання — як бути з тими регіонами, де епідемічна ситуація поки не дозволяє знімати обмеження. За словами міністра інфраструктури, там поїзди та автобуси ще не їздять. Скоріш за все, пасажирів просто не будуть підбирати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ