9 сесія Олександрійської міської ради 7 скликання не відбулася через відсутність необхідної кількості депутатів. Із 36 депутатів на сьогоднішній сесії зареєструвалося усього 10, таким чином не набравши кворуму.

Міський голова зазначив, що для кворуму необхідна присутність як мінімум 19 депутатів, тому 9 сесія Олександрійської міської ради не може бути розпочата. Крім цього Степан Цапюк повідомив, що розцінює таку позицію депутатів, виключно, як небажання працювати, наголосивши на відстоюванні деякими представниками політичних сил інтересів свого «господаря».

Читайте також:  Підтримуємо рівні можливості: на Кіровоградщині пройдуть заходи для громадян з інвалідністю

На підтримку міського голови виступили депутати від опозиційного блоку та представники бюджетних установ, як завжди, звинувативши в небажанні працювати лише одну сторону політичного конфлікту. Депутат Горошко А. від імені «Опозиційного блоку» зробив заяву, в якій фракція наполягає на ініціюванні перевиборів у місті Олександрії.

Наостанок депутати від «Опозиційного блоку» накрили  місця депутатської більшості національним прапором.

Читайте також:  Сьогодні працюватиме "пряма телефонна лінія" з першим заступником голови Олександрійської РДА

5 КОМЕНТАРІ

  1. Согласная. Там есть парочка бюджетников. Но это ещё не значит , что они представляют работников бюджетной сферы. Как показывает практика, они там отстаивают свои интересы.