Головківка святкуватиме День села

1

Вже цими вихідними, село Головківка Приютівської громади святкуватиме, перенесене через жнива свято – День села, повідомляє “Голос Громади”.

Датою святкування обрали 21 серпня. У цей день з 17.00 для дітей розпочнеться розважальна програма «Містечко дитячих мрій». Місце проведення – майданчик на подвір’ї школи. Тут будуть працювати батути, аніматори, проводитимуться різноманітні майстер-класи для малечі, продаватимуться улюблені дитячі смаколики: попкорн, солодка вата, морозиво.

Читайте також:  Олександрійські рятувальники приборкали вогонь, що охопив гектар сухої трави

На цій же локації розгорнеться зона харчування, де жителі села та гості зможуть посмакувати шашликом, пловом, здобними виробами та напоями. Також діятимуть фотозони.

З 19:00 до 20:00 години на стадіоні «Головківський» відбудеться святково-урочиста програма за участі творчих місцевих та міських колективів, заплановані нагородження та лотереї для головківських родин.

Починаючи з 20:00 на шкільному подвір’ї продовжиться розважально-ігрова програма для дорослих та запальна дискотека за участі MS Slem, DJ Night Breeze, кавер тріо «Tweed Beat Trio», гурту «Three and half» з неоновим та дзеркальним шоу, акробатичними виступами та конкурсами.

Читайте також:  Чи відремонтують міст через річку Бешку в Олександрії?

На 23:00 годину запланований фейєрверк. Запрошуємо на святкування Дня села Головківки!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ