Всупереч карантину життя триває: у Приютівській амбулаторії та навчальному закладі громади тривають ремонти

177

У Приютівській об’єднаній територіальній громаді турбуються про населення й створюють комфортні умови для їх життя, повідомляє “Голос Громади”.

На сьогодні, в будівлі Приютівської амбулаторії розпочали ремонтувати одну з палат.

За даними сайту громади, вже замінено системи електроживлення та завершено обшивку стін гіпсокартонними листами та проводиться їх шпаклювання, здійснюється підготовка до встановлення металопластикових дверей.
З 4 лютого на базі Приютівської амбулаторії загальної практики — сімейної медицини запрацював маніпуляційний кабінет з функціями денного стаціонару. Хворі, як і раніше, мають змогу прийти до приміщення амбулаторії та отримати медичні послуги.

Читайте також:  На стаціонарному лікуванні перебувають 6 хворих на коронавірусну інфекцію

Також, за період з лютого по червень 2020 року в будівлі амбулаторії за кошти місцевого бюджету здійснено ремонт службової кімнати для лікарів та однієї палати на 2 ліжка. В ході проведення ремонтних робіт були встановлені сучасні металопластикові двері, відремонтовано стіни, стелю та оновлено підлогу.

Велика частка бюджету громади йде на освіту, так в приміщені Користівського ліцею Приютівської селищної ради,  рамках виконання цих робіт, підрядною організацією здійснено утеплення стель мінеральною ватою.
У двох навчальних кабінетах завершується улаштування підвісних стель типу, «Армстронг» також роботи завершуються у бібліотеці, великому приміщенні для заняття фізичними вправами та сходовому майданчику.

Читайте також:  На День селища Олександрійського на малечу чекають атракціони і солодка вата

Зокрема, у с. Ізмайлівка розпочали перекриття даху над гаражами, який зірвало внаслідок сильного буревію й вже створено міцний каркас односхилого даху з більш надійними кріпленнями. При розрахунку крокви також враховувались зимові опади, вага покрівлі і сильні вітрові навантаження.

Фото: Приютівська ОТГ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ