«Карантинна віддушина» ПриватБанку для неплатоспроможних позичальників

165

ПриватБанк запровадив так звані «кредитні канікули» у програмах  “Житло в кредит” та “Авто у розстрочку” для позичальників, які зазнають труднощів через пандемію коронавірусу. Про це «Голос Громади» повідомила регіональна (обласна) прес-служба цієї фінансової установи.

«В чинних економічних умовах, спричинених наслідками пандемії, ПриватБанк запровадив додаткові “кредитні канікули” для позичальників програм кредитування “Авто в розстрочку”, “Житло в кредит” та “Кредит під заставу нерухомості”.

Читайте також:  Голий чоловік гуляв містом

“Кредитні канікули“ надаються банком клієнтам, що стикнулися з фінансовими труднощами (звільнення, відпустка за свій рахунок тощо) через обмеження, пов’язані з карантином. Такі клієнти матимуть право на перенесення строків усіх чергових платежів до 31 липня 2020 року з відповідним укладанням додаткових угод до кредитного договору чи договору лізингу після завершення карантину.

Читайте також:  Міський голова С.Кузьменко - про підготовку до святкування Дня Незалежності та інше

Для оформлення “кредитних канікул” за програмами “Авто в розстрочку”, “Житло в кредит” та “Кредит під заставу нерухомості” достатньо заповнити заявку на сайті банку ПБ.

Тим часом, у період карантину для фізичних осіб доступна більшість кредитних програм ПриватБанку. У разі виникнення у клієнтів проблем з обслуговуванням боргу, пов’язаних з епідемією та карантином, ПриватБанк не застосовує штрафів і пені за прострочення платежів», – йдеться у повідомленні.

Читайте також:  Скільки охочих виявили бажання вакцинуватися вихідними, що минули?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ