На Кіровоградщині оголосили фотоконкурс “Міжнародний рік здоров’я рослин – 2020”

178

У рамках Міжнародного року здоров’я рослин – 2020 Держпродспоживслужба організовує фотоконкурс «Міжнародний рік здоров’я рослин», повідомляє “Голос Громади”.

Конкурс полягає в привертанні уваги громадськості до недопущення чи запобігання поширенню небезпечних шкідливих організмів.

Взяти участь у фотоконкурсі МРЗР — 2020 можу кожен, хто бажає долучитись до заходу, професіонал або аматор тощо.

Переможці отримають пам’ятні призи, а їхні фотографії будуть демонструватись на вебсайті Держпродспоживслужби та у штаб-квартирі ФАО.

ФОТОГРАФІЇ МОЖНА НАДСИЛАТИ ДО ТАКИХ КАТЕГОРІЙ:
1. Нездорові рослини
До цієї категорії належать фотографії шкідливих організмів, що атакують рослини у вашій місцевості, або ілюструють заподіяну ними шкоду рослинам. Шкідливі організми – це будь-які види, штами або типи рослин, тварин або збудників хвороб, які пошкоджують рослини або рослинні продукти. До них належать комахи, віруси, бактерії, нематоди та інвазивні рослини.
2. Здорові рослини – природні захисники нашого повітря, харчових продуктів та навколишнього середовища
До цієї категорії можна надсилати фотографії, які відображають природну красу рослин і їх важливість для людини. Сюди належать зображення мальовничої української природи, сільськогосподарських посівів, садів, лісів, будь-яких рослин тощо.

Читайте також:  Яка вакцина сьогодні є в Олександрії?

Для кожної категорії будуть присуджені по два призи:
Перше місце: переможець кожної з категорії буде запрошений до управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у відповідній, та/або обласної фітосанітарної лабораторії для ознайомлення з роботою фахівців у сфері карантину і захисту рослин та вручення сертифікатів. Їхні фотографії будуть надіслані до штаб-квартири ФАО та будуть розміщені на вебсайті Держпродспоживслужби. Також переможці отримають пам’ятні призи.

Читайте також:  Голий чоловік гуляв містом

Друге місце: учасники конкурсу, які зайняли друге місце, також будуть запрошені до місцевого управління фітосанітарної безпеки, та/або обласної фітосанітарної лабораторії для ознайомлення з роботою фахівців у сфері карантину і захисту рослин та вручення сертифікатів. Крім цього, вони отримають пам’ятні призи.

Зробіть фотографії та подайте їх з коротким описом, заповнивши надану анкету.

Читайте також:  У вересні відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO»

Участь у фотоконкурсі безкоштовна. Кінцевий термін подачі робіт – 15 травня 2020 року.

Більше за посиланням.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ